MORZH SAUNA CAMOUFLAGE

Kód: 45CAM
13 990 Kč
Skladem

Mobilní stanová sauna z patentovaného třívrstvého materiálu v "maskáčové" variantě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní stanová sauna z třívrstvého materiálu prošívaného technologií Thermosteck. Materiál se skládá z vnější voděodolné vrstvy OXFORD240, střední patentované izolační vrstvy Siberia a vnitřní lehké, ale pevné látky Taft. Žádný jiný výrobce stanových saun nepoužívá tuto moderní technologii, která byla testována i v drsných podmínkách zimní Sibiře. Tento materiál zaručuje rychlejší vyhřátí, delší udržení tepla a menší spotřebu paliva, než jednovrstvé varianty. Ani v extrémních mrazech není problém saunu vyhřát na 100 i více stupňů během 20-30 minut. 

Vnější opěrná konstrukce stanu je vyrobena z duralu a při stavbě stanu se využívá důmyslného a velmi stabilního systému pomocí vnějších masivních zipů. V případě větrného počasí lze saunu dofixovat pomocí dodávaných kolíků a lanek.

Průhledné okénko je z termopolyuritické fólie, která si zachovává flexibilitu i při nízkých teplotách.

V případě chladného počasí doporučujeme použít izolační podlážku z impregnované tkaniny Oxford 600D a izolačních vložek z IPE (Izolon). 

Součástí stanu je odkládací síťka u stropu stanu pro sušení např. plavek, pokud se saunujete na veřejných místech. Pro sušení lze využít případně i lanko natažené mezi kroužky na protilehlých stranách stanu. Po celé jedné straně stanu jsou úložné kapsy, které lze použít pro uložení oblečení. 

K vytápění doporučujeme mobilní saunová kamna Intent s integrovaným lapačem jisker a osvědčenou výhřevností. 

Prostor sauny umožňuje pohodlné saunování až 4 osob v závislosti na použitých stoličkách či lehátkách.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MORZH SAUNY
Hmotnost: 8.3 kg
Délka: 2,05 m
Šířka: 2,05 m
Výška boční stěny: 1,7 m
Výška ve středu: 1,95 m
Užitná plocha: 4,1 m²
Rozměry balení (d x š x v): 60 x 35 x 25 cm
Nakódoval Shoptetak.cz