MORZH SAUNA LUX CAMOUFLAGE

Kód: 167
15 990 Kč
Momentálně nedostupné

Mobilní stanová sauna z patentovaného třívrstvého materiálu s pohodlnějším otevíráním dveří v maskáčové variantě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní stanová sauna z třívrstvého materiálu prošívaného technologií Thermosteck. Materiál se skládá z vnější voděodolné vrstvy OXFORD240, střední patentované izolační vrstvy SIBERIA  a vnitřní lehké, ale pevné látky Taft. Tento materiál zaručuje rychlejší vyhřátí, delší udržení tepla a menší spotřebu paliva, než jednovrstvé varianty. Vyrobeno a testováno na Sibiři, takže ani v extrémních mrazech není problém saunu vyhřát na 100 i více °C během 20-30 minut. 

Modely LUX jsou vybaveny pohodlnými výklopnými dveřmi, které se díky konstrukčnímu naklopení zavírají samy. Chcete-li naopak otevřít, stačí lehce zatlačit. Pokud chcete saunu opravdu velmi těsně uzavřít, lze navíc využít zipu všitému podél celého okraje dveří.

Vnější opěrná konstrukce stanu je vyrobena z duralu a při stavbě stanu se využívá důmyslného a velmi stabilního systému pomocí vnějších masivních zipů. V případě větrného počasí lze saunu dofixovat pomocí dodávaných kolíků a lanek.

Průhledné okénko je z termopolyuritické fólie, která si zachovává flexibilitu i při nízkých teplotách.

V případě chladného počasí doporučujeme použít izolační podlážku z impregnované tkaniny Oxford 600D a izolačních vložek z IPE (Izolon). 

Součástí balení je odkládací síťka, kterou lze připnout pod strop pro sušení např. plavek, pokud se saunujete na veřejných místech. Pro sušení lze využít případně i lanko natažené mezi kroužky na protilehlých stranách stanu. Po celé jedné straně stanu jsou úložné kapsy, které lze použít pro uložení oblečení. 

K vytápění doporučujeme mobilní saunová kamna Intent s integrovaným lapačem jisker a osvědčenou výhřevností. 

Prostor sauny umožňuje pohodlné saunování až 4 osob v závislosti na použitých stoličkách či lehátkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: MORZH SAUNY
Hmotnost: 8,3 kg
Délka: 2,05 m
Šířka: 2,05 m
Výška: 1,95 m
Užitná plocha: 4,1 m²
Rozměry balení (d x š x v): 59x40x38 cm
Nakódoval Shoptetak.cz