MORZH SAUNA CUBE CAMOUFLAGE

Kód: 179
15 990 Kč
Momentálně nedostupné

Zcela nový koncept od MORZH. Mobilní stanová sauna z patentovaného třívrstvého materiálu s extra rychlou instalací v maskáčové variantě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stejně jako ostatní saunové stany MORZH je CUBE vyroben z třívrstvého materiálu s patentovanou izolační vrstvou "Siberia". Vytopení na 100°C je garantováno do 30 minut i v silných mrazech. CUBE vyniká speciálním mechanismem s extra rychlým postavením během 2-3 minut a též rychlým otevíráním a zavíráním vchodových dveří, které má hned dvě naproti sobě. Stejně tak má hned tři prostupy pro komín různých typů kamen a komínů, tím výrazně rozšiřuje možnosti vnitřního prostoru a využití nejen pro saunování. Tyčová konstrukce vyrobená z tzv. "Fiberglass" je na rozdíl od ostatních modelů vnitřní a umožňuje neuvěřitelně rychlé postavení za každého počasí. Všechna mechanicky namáhaná místa jsou vyztužena další vrstvou pevné tkaniny. 

Po obou stranách stanu jsou velká trojúhelníková okna se závěsy, která jsou vyrobena z materiálu TPU - zachovávají elasticitu v chladném počasí až do -40℃.

CUBE má též v základní výbavě další dvě přídavná okénka s folíi TPU, pokud použijete doporučovaná kamna INTENT a hlavní komínový prostup. Výhled je tak možný do všech stran. Při použití stanu pro kempování lze místo fólie na tyto okénka jednoduše instalovat v základní výbavě dodávanou moskytiéru. Oproti standardním modelům má též zdvojenou spodní "suknici" bez izolační vrstvy, tím opět navyšuje tepelný komfort uvnitř stanu.

Ačkoliv je půdorys CUBE stejný, jako u standardních modelů, díky použití "kostkového" tvaru a lehce větší výšce působí vnitřní prostor prostorněji a vzdušněji. Umožňuje pohodlné saunování až pro 6 osob.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MORZH SAUNY
Hmotnost: 13,8 kg
Délka: 2,05 m
Šířka: 2,05 m
Výška: 2 m
Užitná plocha: 4,1 m²
Rozměry balení (d x š x v): 155 x 40 x 30 cm
Nakódoval Shoptetak.cz